ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ  3ΟΥ ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΜΑΘΗΤΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ

“ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΥ ΖΗΣΑΜΕ – ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΥ ΟΝΕΙΡΕΥΟΜΑΣΤΕ”

Τις φωτογραφίες μπορείτε να τις δείτε από το ΕΔΩ ΕΝΏ Βίντεο από την Τελετή  Βράβευσης μπορείτε να παρακολουθήσετε ΕΔΩ

 

Ελληνικό Σχολείο Βουκουρεστίου «Αθηνά», Βουκουρέστι, Ρουμανία | Αρχιμήδειος Ακαδημία, Μαϊάμι, ΗΠΑ | Σχολείο Ελληνικής Κοινότητας Βαλένσιας Βαλένσια, Βενεζουέλα | Ελληνική Σχολή «Ζήνων», Μελβούρνη, Αυστραλία | «Τοσιτσαίο – Πρατσίκειο» Δ.Σ. Ελληνικής Κοινότητας Αλεξάνδρειας, Αλεξάνδρεια, Αίγυπτος | Σχολείο Oakleigh Grammar, Μελβούρνη, Αυστραλία | Τμήμα Ελληνικής Γλώσσας , Ντόχα, Κατάρ | Σχολεία «Παιδεία» και Πολιτιστικό Τμήμα Ελληνικής Κοινότητας Τορόντο, Τορόντο, Καναδάς | Νηπιαγωγείο Σχολής Σαχέτι Γιοχάνεσμπουργκ, Νότιος Αφρική | Δημοτικό Σχολείο Bελβεντού  «ΧΑΡΙΣΙΟΣ  ΠΑΠΑΜΑΡΚΟΣ», Βελβεντό Κοζάνης, Ελλάδα | Μουσικό σχολείο Σιάτιστας «Κωνσταντίνος & Ελένη Παπανικολάου» Σιάτιστα, Ελλάδα Μεγάλο Βραβείο
5ο Δημοτικό σχολείο Βριλησσίων Μεγάλο Βραβείο
10/θέσιο Δημοτικό Σχολείο Ισθμίας Μεγάλο Βραβείο
2ο Ειδικό Δημοιτκό Βόλου Μεγάλο Βραβείο στις Ειδικές Κατηγορίες
9ο Δημοτικό σχολείο Νάουσας Εξαιρετικής Δημιουργίας
2ο Δημοτικό σχολείο Ακράτας Εξαιρετικής Δημιουργίας
1ο Δημοτικό σχολείο Κιτσίου Εξαιρετικής Δημιουργίας
Ειδικό Δημοτικό σχολείο τυφλών Καλλιθέας Εξαιρετικής Δημιουργίας
4ο Δημοτικό σχολείο Λάρισας Εξαιρετικής Δημιουργίας
3ο Δημοτικό σχολείο Φλώρινας Εξαιρετικής Δημιουργίας
Δημοτικό σχολείο Λάκκιου Λέρου Εξαιρετικής Δημιουργίας
6/θέσιο Δημοτικό σχολείο Νέας Σάντας Κιλκίς Εξαιρετικής Δημιουργίας
Ελληνογαλλική Σχολή “Jeanne D’ Arc” Εξαιρετικής Δημιουργίας
Δημοτικό σχολείο Γόννων Τεμπών Εξαιρετικής Δημιουργίας
1ο Δημοτικό σχολείο Ελευθερίου-Κορδελιού Εξαιρετικής Δημιουργίας
Δημοτικό σχολείο Αμφίκλειας Εξαιρετικής Δημιουργίας
Δημοτικό σχολείο Δένδρων-Πλατανουλίων Εξαιρετικής Δημιουργίας
Δημοτικό σχολείο Γιαννιτσοχωρίου Ηλείας Εξαιρετικής Δημιουργίας
7ο Δημοτικό σχολείο Κομοτηνής Έπαινος συμμετοχής
5ο Δημοτικό σχολείο Τυρνάβου Έπαινος συμμετοχής
Δημοτικό Σχολείο Ελάτειας Έπαινος συμμετοχής
Δημοτικό σχολείο Κάσου Έπαινος συμμετοχής
3ο Δημοτικό σχολείο Αμπελώνα Έπαινος συμμετοχής
40ο Δημοτικό σχολείο Θεσσαλονίκης Έπαινος συμμετοχής
Εκπαιδευτηρια Μπακογιάννη Έπαινος συμμετοχής
Ολοήμερο Δημοτικό Χέρσου Κιλκίς Έπαινος συμμετοχής
Γυμνάσια
Ειδικό Επαγγελματικό Γυμνάσιο Αργολίδας Μεγάλο Βραβείο
Ελληνογαλλική Σχολή “Jeanne D’ Arc” Μεγάλο Βραβείο
10ο Γυμνάσιο Ηρακλείου Εξαιρετικής Δημιουργίας
1ο Γυμνάσιο Πάτρας Εξαιρετικής Δημιουργίας
4ο Γυμνάσιο Ρεθύμνου Εξαιρετικής δημιουργίας
2ο Γυμνάσιο Μοσχάτου Εξαιρετικής Δημιουργίας
Εκπαιδευτήρια Απόστολος Παύλος Εξαιρετικής δημιουργίας
Ειδικό Γυμνάσιο Θεσσαλονίκης Εξαιρετικής δημιουργίας
2ο Γυμνάσιο Ευόσμου Έπαινος Συμμετοχής
Γυμνάσιο Μακρύγιαλου Πιερίας Έπαινος Συμμετοχής
Γυμνάσιο Παμφίλων Λέσβου Έπαινος Συμμετοχής
Λύκεια
Σχολείο δεύτερης ευκαιρίας Βόλου Μεγάλο Βραβείο
2ο ΕΠΑΛ Χανίων Μεγάλο Βραβείο
4ο ΓΕΛ Βέροιας Εξαιρετικής Δημιουργίας
40ο ΓΕΛ Αθηνών Έπαινος Συμμετοχής
2ο ΓΕΛ Γλυφάδας  Μεγάλο Βραβείο
Εσπερινό ΓΕΛ Δράμας  Μεγάλο Βραβείο στις Ειδικές Κατηγορίες
Εικαστική σύνθεση
Νηπιαγωγεία
13ο Νηπιαγωγείο Λάρισας | Νηπιαγωγείο Γόννων Μεγάλο Βραβείο
6ο Νηπιαγωγείο Λιοσίων Μεγάλο Βραβείο
Σύγχρονο νηπιαγωγείο Εξαιρετικής Δημιουργίας
Νηπιαγωγείο ΙΝ Μεταμορφώσεως Βριλησσιων Εξαιρετικής Δημιουργίας
2ο Νηπιαγωγείο Αιγάλεω Εξαιρετικής Δημιουργίας
Εκπαιδευτήρια Μπακογιάννη Εξαιρετικής Δημιουργίας
Νηπιαγωγείο “Τα ζουζουνάκια” Εξαιρετικής Δημιουργίας
11ο Νηπιαγωγείο Χίου Έπαινος Συμμετοχής
1ο Νηπιαγωγείο Ορμύλιας Εξαιρετικής Δημιουργίας
4ο Νηπιαγωγείο Νέας Σμύρνης Εξαιρετικής Δημιουργίας
23ο Νηπιαγωγείο Καλαμάτας Εξαιρετικής Δημιουργίας
2ο Νηπιαγωγείο Ωρωπού Εξαιρετικής Δημιουργίας
91ο Νηπιαγωγείο Αθηνών Εξαιρετικής Δημιουργίας
7ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης Εξαιρετικής Δημιουργίας
1/θ Νηπιαγωγείο Πύργου Τήνου Έπαινος Συμμετοχής
26ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης Έπαινος Συμμετοχής
“Λητώ” Νηπιαγωγείο Έπαινος Συμμετοχής
145ο Νηπιαγωγείο αθηνών Έπαινος Συμμετοχής
2ο Νηπιαγωγείο Λάρισας Έπαινος Συμμετοχής
Νηπιαγωγείο Καναλίων Κέρκυρας Έπαινος Συμμετοχής
  37ο Νηπιαγωγείο Λάρισας  Μεγάλο Βραβείο στις Κινηματογραφικές ταινίες
Δημοτικά
Δημοτικό Σχολείο Σχολής Σαχέτι, Γιοχάνεσμπουργκ, Νότιος Αφρική Μεγάλο Βραβείο
Εκπαιδευτηρια Μπακογιάννη Μεγάλο Βραβείο
1ο Δημοτικό σχολείο Νέου Ηρακλείου Αττικής Εξαιρετικής δημιουργίας
Εκπαιδευτήρια Μαντουλίδη Εξαιρετικής δημιουργίας
Δημοτικό σχολείο Βελβεντού Εξαιρετικής δημιουργίας
Δημοτικό σχολείο Καβασίλων Ηλείας Εξαιρετικής δημιουργίας
International School of Piraeus Εξαιρετικής δημιουργίας
Μποδοσάκειο (κολλέγιο αθηνών) Έπαινος Συμμετοχής
8ο Δημοτικό σχολείο Άρτας Έπαινος Συμμετοχής
Δημοτικό σχολείο Δένδρων-Πλατανουλίων Έπαινος Συμμετοχής
Δημοτικό σχολείο Σκιαδά Αχαΐας Έπαινος Συμμετοχής
Ραδιοφωνική εκπομπή
Δημοτικά
21ο Δημοτικό σχολείο Αθηνών “Λέλα Καραγιαννη” Μεγάλο Βραβείο
Εκπαιδευτήρια ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ Μεγάλο Βραβείο
Γυμνάσια
1ο Γυμνάσιο Αλεξάνδρειας Εξαιρετικής Δημιουργίας
Λύκεια
ΓΕΛ Πεύκων Θεσσαλονίκης Εξαιρετικής Δημιουργίας
Κόμικ
Δημοτικά
Ελληνογερμανική Αγωγή Μεγάλο Βραβείο
Εκπαιδευτήρια Δούκα Μεγάλο Βραβείο
33ο Δημοτικό Σχολείο Θεσ/νίκης( Άσυλο Παιδιού) Εξαιρετικής Δημιουργίας
Λύκεια
3o ΓΕΛ Καρδίτσας Έπαινος Συμμετοχής
ΓΕΛ Πεύκων Θεσσαλονίκης Έπαινος Συμμετοχής

Ειδικό Νηπιαγωγείο Χαλκίδας                                       Μεγάλο Βραβείο στις Ειδικές Κατηγορίες

23ο Νηπιαγωγείο Αχαρνών                                                       Μεγάλο Βραβείο Κατηγορία Μακέτα

Share Button